Ракурсhttps://racurs.ua/
У світі зріс попит на сумні та агресивні пісні. Фото: Синемафия
Молодість і лють: у світі зріс попит на сумні й агресивні пісні (ІНФОГРАФІКА)
https://racurs.ua/ua/n117271-molodist-i-lut-u-sviti-zris-popyt-na-sumni-ta-agresyvni-pisni-infografika.htmlРакурсУ світі зріс попит на сумні й агресивні пісні за останні 60 років. Дослідники стверджують, що шансів стати популярною більше у пісні з сумним текстом, аніж із радісним.
.
Американські вчені з Технологічного університету Лоуренса в штаті Мічиган у США проаналізували понад 6 тис. пісень із 1951 по 2016 рік, які потрапляли до рейтингу Billboard Hot 100, повідомляє Nplus1.
У своєму дослідженні вчені використовували платформу IBM Tone Analyzer для автоматичного аналізу тональності тексту. Кожна емоція оцінювалася за шкалою від 0 до 1. Наприклад, у відомій пісні We Will Rock You групи Queen рівень екстраверсії становить 0,85, а страху 0,39.
З кожним роком у хітах з’являлося все більше негативу, страху та агресії, а рівень радості та позитиву падав. Відзначається, що шанс на успіх фанк-пісні в наш час вкрай низький порівняно з 1970-ми роками. Також не останню роль грає текст. Згідно з дослідженнями вчених, зараз більшу популярність матимуть пісні з текстами, які критикують владу або захищають ЛГБТ-спільноту.
Нагадаємо, раніше було названо найкращу пісню XXI століття за версією журналу Rolling Stone. Нею була визнано Crazy in Love співачки Beyoncé (Бейонсе).