Життя без Skype: обираємо альтернативний мессенджер
https://racurs.ua/ua/n57577-jyttya-bez-skype-vybyraiemo-alternatyvnu-mereju.htmlРакурсКлієнт для обміну миттєвими повідомленнями Viber є аналогом Skype з досить схожим набором можливостей, за винятком підтримки відеотелефонії. До його особливостей варто віднести той факт, що в ньому не потрібна реєстрація. Як ідентифікатор він використовує номер мобільного телефону.
База користувачів Viber перевищує 200 млн осіб. До плюсів Viber можна віднести якісний звук, Push- повідомлення, а також наявність клієнта для персонального комп’ютера.
WhatsApp є типовим сервісом для обміну миттєвими повідомленнями без підтримки голосового і відеозв’язку. Аудиторія цього сервісу налічує більше 500 млн користувачів. WhatsApp в якості ідентифікатора користувача використовує мобільний номер.
Google Hangouts по-своєму зручний в експлуатації. За бажанням в налаштуваннях Hangouts ви можете вказати свій номер телефону, але він використовуватиметься не для авторизації, а для того, щоб вашим друзям і знайомим було простіше знайти вас.
Для авторизації використовується Google-аккаунт, що дозволяє синхронізувати розмови між різними пристроями. До недоліків Hangouts можна віднести відсутність статусу «Невидимий».
Також користувачі соціальної мережі Facebook можуть використовувати мобільний сервіс з однойменною назвою. Він забезпечує функціональність, порівнянну з веб-версією. Мобільний додаток Facebook має приємний дизайн. Недоліків два: великий об’єм пам’яті і високий рівень енергоспоживання.
Якщо ж не потрібні усі функції, доступні в Facebook, то замість додатка Facebook більше підійде Facebook Messenger (чат Facebook). Facebook Messenger добре оптимізований і досить економно витрачає заряд акумулятора.
Нагадаємо, що 21 вересня в роботі Skype по всьому світу виникли збої. Як повідомили представники сервісу, основна проблема полягає в тому, що статуси користувачів переключаються в режим «не в мережі». У Skype працюють над усуненням несправності.