Ракурсhttps://racurs.ua/
Омелян розповів, чи літатиме Ryanair зі столиці
https://racurs.ua/ua/n87069-omelyan-rozpoviv-chy-litatyme-ryanair-zi-stolyci.htmlРакурсМіністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що прихід європейського лоукостера Ryanair на український ринок відбувається попри певний супротив, пише «24 канал» з посиланням на UMN.
.
«Є певний супротив внутрішньоукраїнський, щодо заходу Ryanair. Це факт. Але це трапляється у будь-якій сфері, де ми стараємося змінити ситуацію з колишньої корумпованої, або монополізованої системи на нормальні ринкові стосунки», — зазначив урядовець.
Омелян додав, що подібна ситуація спостерігається в «Укрзалізниці» та у сфері морських перевезень.
Водночас, на думку міністра, Ryanair таки літатиме з України і робитиме це з Києва та Львова, як і анонсувалось раніше.
«Ryanair буде в Україні. Ryanair буде літати з Борисполя та зі Львова. Представники Ryanair провели довгі переговори з „Жулянами“, в останній момент „Жуляни“, за словами Ryanair, ухвалили рішення підняти ціни — Ryanair відмовився...», — пояснив Омелян.
Також урядовець прокоментував чутки про те, що нібито йдуть переговори про польоти лоукостера з Гостомеля, який, як і Бориспіль, розташований за майже 50 км від Києва.
«Я буду дуже щасливий, якщо в Києві буде три аеропорти: Жуляни, Бориспіль і Гостомель. Наразі про Гостомель та Ryanair мова не йде... Точно не Ryanair і це точно не цього року. Але потенційно це цікаво, бо в Гостомелі — злітна смуга в дуже доброму стані, вона розрахована на суперважкі літаки класу „Мрія“, однак потребує значного покращення інфраструктура доїзду, терміналів і послуг», — додав Омелян.
Нагадаємо, у березні генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін заявив, що провідний аеропорт країни поки не може задовольнити запити найбільшого європейського лоукостера Ryanair.
Раніше повідомлялось, що компанія вже почала продавати квитки з Борисполя та Львова.
Переговори про вихід найбільшого європейського лоукостера — ірландської авіакомпанії Ryanair на український ринок велися з 2011 року.
За перший рік роботи компанія має намір перевезти 500 тис. пасажирів між Україною та Європою.