Держбюджет і виборча реформа: яким буде новий пленарний тиждень Верховної Ради (ВІДЕО)
https://racurs.ua/ua/n96702-yakym-bude-plenarnyy-tyjden-verhovnoyi-rady.htmlРакурсЗаконопроект про держбюджет на 2018 рік та два проекти виборчої реформи збираються розглянути депутати Верховної Ради протягом 7-10 листопада. Про це йдеться у порядку денному парламенту, який опубліковано на сайті ВР.
Так, у вівторок, 7 листопада, депутати планують розглянути два проекти виборчої реформи, а потім зайнятися держбюджетом на 2018 рік та змінами до Бюджетного кодексу. Крім того, у Раді планують включити до порядку денного голосування за зміни до цьогорічного бюджету, зокрема, щодо забезпечення військовослужбовців житлом.
У другому читанні планується розгляд змін до Податкового та Митного кодексів щодо підтримки кінематографії в Україні. Також 7 листопада у другому читанні депутати мають проголосувати за законопроект, який спрощує отримання дозволу на мовлення в районі проведення АТО та прикордонних районах.
У першому читанні розглядатимуть блок питань про заходи щодо протидії торгівлі людьми, а ввечері народні обранці, можливо, перейменують низку населених пунктів.
8 листопада сесійна зала працюватиме лише в першій половині дня. Депутати розглянуть питання ратифікації фінансової угоди з Європейським інвестиційним банком щодо проекту «Вища освіта України», а також про захист інвестицій із Фондом міжнародного розвитку ОПЕК.
У четвер, 9 листопада, у Раді планують розглянути питання економічної політики, зокрема, приватизацію і публічні закупівлі та кілька законопроектів щодо аграрної політики.
У повторному читанні депутати розглянуть проект закону про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльность і врегулювання надання психіатричної допомоги. У першому — про реструктуризацію боргів фізичної особи або про визнання її банкрутом.
У п’ятницю відбудеться година запитань до уряду. Крім того, у плані роботи на 10 листопада є два документи: зміни до закону «Про вищу освіту» та щодо захисту інвестицій і забезпечення діяльності товариств із обмеженою відповідальністю.
Раніше повідомлялося, що у вересні 2017 року засідання ВерховноїРади відвідали менша половина нардепів. Зокрема, з 422 депутатів у сесійній залі побували 167 народних обранців. Це найгірший показник із лютого 2017 року.