Ракурсhttps://racurs.ua/
Фото: Фактор
Як на долоні: США випустили додаток до санкційного списку проти РФ (ФОТО)
https://racurs.ua/ua/n99750-yak-na-doloni-ssha-vypustyly-dodatok-do-sankciynogo-spysku-proty-rf-foto.htmlРакурсВ переддень голосування у Верховній Раді законопроекту про реінтеграцію Донбасу українські політики отримали від західних партнерів базу даних санкційного списку проти РФ. «Ракурс» з власних джерел має у розпорядженні узагальнений санкційний список.
.
Список із 569 фізичних та юридичних осіб, які працюють у різних секторах економіки Росії, був розроблений протягом 2014-2017 років Міністерством фінансів США, Управлінням контролю за іноземними активами та Держдепартаментом США. Щодо вказаних осіб Вашингтон застосував обмежувальні заходи.
Зокрема, було створено додаток «Пошук по списку санкцій» (Sanctions List Search) для полегшення використання списку фізичних та юридичних осіб, які потрапили під американські санкції. Його творці рекомендують приділяти особливу увагу програмним кодам, які відповідають за ті чи інші обмежувальні заходи, запроваджені відомствами США протягом останніх чотирьох років.
Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що доповідь Адміністрації США, яка містить деталі нових санкцій проти РФ, має бути оприлюднена 29 січня.
Наприкінці січня закінчується термін, коли у США повинні виконати низку пунктів закону про розширення санкцій щодо Ірану, РФ та КНДР, ухваленого влітку 2017 року. Закон передбачає складання списку держчиновників, керівників державних підприємств, організацій, пов’язаних з РФ, причетних до утисків прав людини та підтримки агресії РФ проти України.
Також нагадаємо, держсекретар США Рекс Тіллерсон раніше заявляв, що Вашингтон може скасувати антиросійські санкції за умови повернення Криму під контроль України та виведення військ та техніки РФ з території окупованого Донбасу.
У грудні минулого року Міністерство торгівлі США включило до санкційного списку ще два російських оборонних підприємства: «Новатор» і «Титан-Баррикади». Обидва підприємства виробляють для міністерства оборони Росії комплекси крилатих ракет наземного базування, дальність яких порушує параметри Договору про ракети середньої і малої дальності.