Український гімнаст Верняєв став чемпіоном Універсіади

22 сер 2017, 12:52

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв захистив своє звання чемпіона та здобув золото XXIX Всесвітньої літньої Універсіади у Тайбеї (Тайвань). Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України на сторінці у Facebook.

.

Як зазначається, після «срібла» в командних змаганнях українець став найкращим у змаганнях зі спортивної гімнастики в багатоборстві. Перше місце йому приніс результат у 88,300 бала.

Срібло та бронзу вибороли японці Шого Нономура (86,050) і Ватару Танігава (85,700) відповідно.

Крім того, ще один українець Євген Юденков став шостим із сумою балів у 83,525.

Таким чином, наразі збірна Україна має в своєму активі сім нагород: три золоті, одну срібну і три бронзові, і продовжує перебувати на сьомій сходинці турнірної таблиці.

Нагадаємо, нещодавно український гімнаст Олег Верняєв виграв золоту і бронзову медалі у вправах на брусах на чемпіонаті Європи в Румунії, до того здобувши золоту медаль чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики у змаганнях із багатоборства.