Ракурсhttps://racurs.ua/
Пуля просвистела у виска - что известно о стрелке, который покушался на Трампа
Пуля просвистела у виска — что известно о стрелке, который покушался на Трампа
https://racurs.ua/n197293-pulya-prosvistela-u-viska-chto-izvestno-o-strelke-kotoryy-pokushalsya-na-trampa.htmlРакурсУ Дональда Трампа стріляли з гвинтівки AR-15 — це один з найпоширеніших видів зброї у США.
.
Фотограф The New York Times Дуг Міллз, імовірно, зміг зафіксувати проліт кулі біля голови експрезидента. Те, що це фото дійсно може зображати постріл, підтвердив виданню спецагент ФБР у відставці Майкл Гарріган.
Стрілець — 20-річний Томас Крукс — жодного разу не був притягнений до адміністративної чи кримінальної відповідальності. Він також ще не голосував на президентських виборах, цьогоріч він мав право зробити це вперше.
Крукс був прихильником республіканців, однак у 2021 році пожертвував 15 млн через демократичну платформу ActBlue на розвиток проєкту підвищення явки виборців Progressive Turnout Project.
У 2022 році Крукс закінчив середню школу в рідному Бетел-Парку. Крім диплома, він отримав «зіркову премію» у розмірі $500 від Національної ініціативи з вивчення математики та природничих наук.
Після замаху на Трампа в соцмережах та ЗМІ ширилося відео, яке зняв нібито Томас Крукс. Хлопець із довгим білим волоссям сказав на камеру, що «ненавидить республіканців і Трампа», додаючи: «Ви взяли не того хлопця». Журналіст BBC Шаян Сардарізаде назвав це відео фейковим. Ролик, імовірно, записав блогер-пранкер під ніком jewgazing, зовні схожий на Томаса Крукса. Після цього він приховав свої дописи від читачів у соцмережі Х.
This is not a video of the shooter at Trump’s Pennsylvania rally. This is the exact same X user who pretended to be the shooter in an odd trolling attempt.
He posted this video an hour ago and quickly deleted it. It’s now being shared as if it’s a message by the real shooter. https://t.co/ShDpQ1UxzNpic.twitter.com/S5wEqpu0QX— Shayan Sardarizadeh (@Shayan86) July 14, 2024
Загрузка...