Ракурсhttps://racurs.ua/


В Николаеве суд отправил в СИЗО 18-летнего юношу, готовившего подрыв ТЦК
В Николаеве суд отправил в СИЗО 18-летнего юношу, готовившего подрыв ТЦК
https://racurs.ua/n206969-v-nikolaeve-sud-otpravil-v-sizo-18-letnego-unoshu-gotovivshego-podryv-tck.htmlРакурсУ Миколаєві суд відправив до СІЗО 18-річного мешканця Київської області, підозрюваного у спробі вчинення теракту біля місцевоо ТЦК (військкомату).
Молода людина за грошову винагороду погодилася на пропозицію невстановленої особи вчиняти терористичні акти, у тому числі у південних регіонах України.
Після цього він прибув із Київської області до Херсона та Миколаєва, де у заздалегідь обумовлених місцях забрав саморобні вибухові пристрої. Того ж дня він перебував у центрі Миколаєва, фотографував будівлі та отримував інструкції телефоном від свого куратора.
Далі він встановив пристрій для дистанційного спостереження навпроти будівлі районного територіального центру комплектування (військкомату), розташованого у густонаселеній частині міста. Потім хлопець залишив сумки із вибуховими пристроями на ганку будівлі.
Пізніше на обидва пристрої надійшли дзвінки, які повинні були активувати вибух, проте з технічних причин детонація не відбулася. Того ж дня підозрюваного було затримано.