Ракурсhttps://racurs.ua/


Бойцы НГУ сожгли две российские системы С-300. Скриншот с видео
Гвардейцы уничтожили два российских ЗРК С-300 под Волновахой (ВИДЕО)
https://racurs.ua/n214684-gvardeycy-unichtojili-dva-rossiyskih-zrk-s-300-pod-volnovahoy-video.htmlРакурсУкраїнські гвардійці знищили російські системи ППО у Донецькій області.
Оператори БпЛА батальйону Black Sky 3-ї бригади оперативного призначення «Спартан» виявили спалили дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу С-300. Ці системи окупанти розгорнули неподалік Волновахи поруч із трасою Донецьк-Маріуполь. Про це йдеться на Facebook-сторінці бригади.
Зазначається, що внаслідок влучань російські війська втратили змогу завдавати ударів по прифронтових територіях Донеччини Бо зазвичай армія РФ використовує С-300 в режимі «земля-земля» для обстрілів наземних цілей.
Вартість знищеної ворожої техніки становить 50 млн дол.
"Спартан" продовжує працювати по «глибокому тилу» росіян. Далі буде, — зазначили гвардійці.
Нагадаємо, командування Сухопутних військ ЗСУ показало, як на Вовчанському напрямку українські дрони знищили низку техніки російських загарбників, зокрема і саморобної. По ворожих цілях відпрацювали бійці батальйону «Вовкодави» 57-ї ОМПБр імені кошового отамана Костя Гордієнка.
