Новини
Ракурс

Про Вищий зоологічний суд

20 вер 2015, 10:52

Юридична цінність таких ініціатив небезсумнівна, тому публікуємо одну із них  у рамках рубрики «Недільна законотворчість».


.

Законодавча ініціатива  Хаїм ГРЕЦЬ

 

                                                        Про Вищий зоологічний суд

Діючи у напрямку євро-африканської інтеграції, та виконуючи свої міжнародні зобов’язання перед Радою Антарктиди та міжнародною правозахисною організацією AnimalsInternational, керуючись Загальною Декларацією прав тварини, Верховна рада постановляє:

 

Розділ І. Загальні правила.

1.                    Створити систему зоологічних судів в системі судів загальної юрисдикції для розгляду справ тварин і птахів.

2.                    Установити, що система зоологічних судів складається з дрібних судів, пасквільних судів та Вищого спеціалізованого зоологічного суду з розгляду справ тварин і птахів.

3.                       Зоологічним судам підсудні будь-які справи за участі тварин і птахів, крім справ за участі риб і комах, а також спори про визнання твариною або птахом: конем, ослом, бараном, коровою, свинею, ішаком, папугою, півнем, вороною, змією тощо

Розділ ІІ. Склад суду.

4.                    Суддею зоологічного суду може бути будь-яка тварина, яку призначить президент на цю посаду, що відповідає наступним вимогам: а) придбала диплом про вищу освіту; б) оплатила вартість призначення (обрання) на посаду судді; в) прослухала цикл телепередач «В світі тварин».

5.                    Розгляд справ в дрібному суді здійснюється суддею одноосібно. Розгляд справ в пасквільному суді відбувається колегією у складі трьох тварин. Розгляд справи у Вищому спеціалізованому зоологічному суді з розгляду справ тварин і птахів відбувається колегією п’яти суддів.

6.                    Правило самовідводу: якщо суддя бачить, що одна із сторін може його з’їсти, або він може ухвалити рішення, що не сподобається голові суду, і той може його за це з’їсти, - тоді йому краще взяти самовідвід.

Розділ ІІІ. Розгляд справ.

7.                    Дрібний суд є судом першої інстанції, якому підсудні усі справи тварин і птахів з урахуванням особливостей, визначених цим законом.

8.                    Позовні заяви про визнання твариною або птахом подаються до дупла дрібного суду за місцем знаходження відповідача.

9.                    Скарги котів та собак на погане поводження з ними людей подаються за вибором позивача.

10.               За подачу позовної заяви стягується судовий збір у встановленому Законом «Про судовий збір» порядку, який оплачує відповідач.

11.               За позитивне вирішення справи позивач повинен сплатити «подяку» голові суду, інакше справа може буде розглянута за законом.

12.               При розгляді справ суди керуються принципами негативної диспозитивності.

Розділ ІV. Судові рішення.

13.               Якщо до завершення судового розгляду справи хтось з’їв позивача, то тоді суд залишає позов без розгляду.

 

14.                Якщо до завершення судового розгляду справи хтось з’їв відповідача,  тоді суд закриває провадження у справі.

 

15.               Справа підлягає вирішенню наступним способом: якщо по справі є позиція голови суду, тоді справа вирішується на підставі думки голови суду, інакше справа вирішується на користь тієї сторони, хто заніс більшу «подяку»  судді-доповідачу. У разі, якщо голова суду не має при собі думки, а жодна із сторін не занесла «подяку» суду,  справа вирішується всупереч закону, аби наступного разу ніхто не віднімав у суду час безкоштовними дурницями.

Розділ V. Перегляд судових рішень.

16.               У разі, якщо сторона по справі незадоволена судовим рішенням, або родичі того, кого з’їли, з цим не згодні, вони можуть подати пасквіль на рішення суду першої інстанції до пасквільного суду через дупло дрібного суду.

17.               Розгляд справ у пасквільному суді відбувається за правилами розгляду справ у суді першої інстанції, за винятком того, що суддям глибоко байдужі нові докази та обставини по справі.

18.               Рішення пасквільного суду може бути оскаржене до Вищого спеціалізованого зоологічного суду з розгляду справ тварин і птахів. Касаційна скарга подається безпосередньо до суду поштою на адресу Центрального зоопарку міста Києва, або усно за телефоном „103” – треба голосно зачитати зміст касаційної скарги, відповісти на усі питання і назвати свою адресу, – до вас приїдуть і заберуть скаргу.

19.               Розгляд справ у Вищому спеціалізованому зоологічному суді відбувається за правилами розгляду справ у суді першої інстанції, аз винятком того, що суддям взагалі усе глибоко по барабану. Рішення ухвалюється шляхом обертання виделки на столі: якщо вона зупиниться ручкою до дверей – скарга підлягає задоволенню, в іншому разі підлягає відхиленню. 

Розділ VІ. Виконання судових рішень.

20.               Виконання судових рішень покладається на виконавчо-санітарну Службу Міністерства юстиції.

21.               Очолює Службу Головний санітар лісу. Керівником Служби може бути будь-яка тварина, що має досвід роботи на посаді вовка у лісі не менше 5 років, придбала диплом про вищу освіту та оплатила вартість призначення на цю посаду.

22.               Вимоги щодо несумісництва: Головний санітар лісу не повинен мати товаришів у Тамбові.

Розділ VІІ. Прикінцеві положення.

23.               Цей закон набирає чинності наступного дня після публікації в газеті «Голоси лісу» і діє щороку 1 квітня.

 Засідання зоосуду. Відповідач Сохатий. 


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter