Прогноз погоди на 15 лютого: сніжитиме майже по всій території України (КАРТА)
https://racurs.ua/ua/n101069-prognoz-pogody-na-15-lutogo-snijytyme-mayje-po-vsiy-terytoriyi-ukrayiny-karta.htmlРакурсПогода в Україні 15 лютого буде різнитися — опади прогнозуються у центральних та південних та західних регіонах, і лише на сході — хмарно з проясненнями, без опадів. Про це повідомляє український Гідрометцентр.
Вночі та вранці в країні місцями туман, у Приазов’ї та на Одещині подекуди налипання мокрого снігу та ожеледь. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер переважно східний, 5−10 м/с.
Стовпчики термометрів вночі у західних регіонах покажуть 5−7 градусів морозу, вдень від 1 градуса морозу до 1 градуса тепла. У північних областях від 8 до 5 градусів морозу вночі, вдень — від 1 градуса морозу до 2 тепла. У східних областях вдень від 1 морозу до 1 градуса тепла, вночі — 3−6 градусів морозу. У південних областях вночі від мінус 1 до 1 градуса тепла, вдень 3−5 тепла.
Погода в Києві 15 лютого — вночі без опадів, вдень — сніг. Температура повітря вночі 6−8 градусів нижче нуля, вдень від 2 градусів морозу до 0.
У Львові — хмарна та сніжна погода. Вночі очікується 5−7 градусів морозу, вдень від 1 морозу до 1 тепла.
В Одесі завтра синоптики обіцяють дощ з мокрим снігом вдень та мокрий сніг із дощем вночі. Температура повітря вночі від 0 до 2 градусів тепла, вдень 3−5 градусів тепла.
У Дніпрі найближчої доби сніг обіцяють лише вдень. Вночі температура повітря 3−5 градусів морозу, вдень 0−2 градуси тепла.
У Харкові 15 лютого опадів протягом доби не очікується, можливо ненадовго визирне сонечко. Температура вночі від 4 до 6 градусів морозу, вдень від 1 градуса морозу до 1 градуса тепла.
Геомагнітна обстановка в Україні 15 лютого очікується неспокійна. Протягом доби слабка магнітна буря посилиться до малої магнітної бурі. Геомагнітний шторм триватиме близько 8−10 год. Як відомо, магнітні бурі можуть стати причиною сонливості, головного болю, емоційної нестабільності та загального погіршення самопочуття.
Нагадаємо, перший за кілька місяців викид плазми з атмосфери Сонця стався 12 лютого. Плазмі потрібно щонайменше доба (найчастіше близько 2−4 днів), щоб подолати відстань між Землею і Сонцем. Викид, що стався, вплине на Землю вранці 15 лютого.