Паралімпіада-2018: українські спортсмени в перший же день завоювали п’ять медалей

10 бер 2018, 11:22

Паралімпійська збірна України в перший же день Паралімпіади-2018 в південнокорейському Пхьончхані виграла п’ять медалей. Повідомлення про це з’явилося на офіційному сайті змагань.

.

Медалі Україні принесли біатлоністи Людмила Ляшенко, Оксана Шишкова (гайд Віталій Казаков), Ігор Рептюх, Віталій Лук’яненко та Анатолій Ковалевський.

Ляшенко виграла «бронзу» в гонці на 6 км (стоячи). У цій же гонці в топ-10 потрапили ще три спортсменки з України: Юлія Батенкова-Бауман фінішувала четвертою, Ірина Буй — шостою, Богдана Конашук — десятою.

Українець Рептюх виграв «бронзу» в гонці на 7,5 км (стоячи). Він подолав дистанцію з одним непопаданням за 19 хвилин 27,6 секунди. У топ-15 також опинилися три українських біатлоніста: Григорій Вовчинський фінішував четвертим, Віталій Ситник — одинадцятим, а Сергій Романюк показав 15-й результат.

Оксана Шишкова (гайд Віталій Казаков) виграла срібну медаль у спринті серед жінок з проблемами зору. Від переможниці вона відстала всього на 38,5 секунди. Українка Ольга Прилуцька (гайд Борис Бабар) в цих змаганнях фінішувала четвертою.

Першу золоту медаль на Паралімпіаді-2018 Україні приніс Віталій Лук’яненко, який виграв спринт серед чоловіків з проблемами зору.

Бронзову медаль завоював українець Анатолій Ковалевський.

Ще п’ятеро наших біатлоністів в цій же гонці потрапили в топ-12: четвертий — Ярослав Решетинский, п’ятим фінішував Юрій Уткін, шостим — Дмитро Суярко, восьмим став Олександр Казик, дванадцятий — Олександр Махоткин.

Після першого дня Паралімпіади Україна займає 4 місце в медальному заліку (1 «золото», 1 «срібло», 3 «бронзи»), лідером є США (3−1−1).

Нагадаємо, як відбулося урочисте відкриття Паралімпійських ігор-2018.