Новини

Паралімпіада-2018: українські спортсмени в перший же день завоювали п’ять медалей

10 бер 2018, 11:22

Паралімпійська збірна України в перший же день Паралімпіади-2018 в південнокорейському Пхьончхані виграла п’ять медалей. Повідомлення про це з’явилося на офіційному сайті змагань.

Медалі Україні принесли біатлоністи Людмила Ляшенко, Оксана Шишкова (гайд Віталій Казаков), Ігор Рептюх, Віталій Лук’яненко та Анатолій Ковалевський.

Ляшенко виграла «бронзу» в гонці на 6 км (стоячи). У цій же гонці в топ-10 потрапили ще три спортсменки з України: Юлія Батенкова-Бауман фінішувала четвертою, Ірина Буй — шостою, Богдана Конашук — десятою.

Українець Рептюх виграв «бронзу» в гонці на 7,5 км (стоячи). Він подолав дистанцію з одним непопаданням за 19 хвилин 27,6 секунди. У топ-15 також опинилися три українських біатлоніста: Григорій Вовчинський фінішував четвертим, Віталій Ситник — одинадцятим, а Сергій Романюк показав 15-й результат.

Оксана Шишкова (гайд Віталій Казаков) виграла срібну медаль у спринті серед жінок з проблемами зору. Від переможниці вона відстала всього на 38,5 секунди. Українка Ольга Прилуцька (гайд Борис Бабар) в цих змаганнях фінішувала четвертою.

Першу золоту медаль на Паралімпіаді-2018 Україні приніс Віталій Лук’яненко, який виграв спринт серед чоловіків з проблемами зору.

Бронзову медаль завоював українець Анатолій Ковалевський.

Ще п’ятеро наших біатлоністів в цій же гонці потрапили в топ-12: четвертий — Ярослав Решетинский, п’ятим фінішував Юрій Уткін, шостим — Дмитро Суярко, восьмим став Олександр Казик, дванадцятий — Олександр Махоткин.

Після першого дня Паралімпіади Україна займає 4 місце в медальному заліку (1 «золото», 1 «срібло», 3 «бронзи»), лідером є США (3−1−1).

Нагадаємо, як відбулося урочисте відкриття Паралімпійських ігор-2018.

Джерело: Ракурс