Паралімпіада-2018: українці здобули третє «золото» (ВІДЕО)

12 бер 2018, 08:23

Український лижник Ігор Рептюх здобув для збірної третю золоту нагороду зимових Паралімпійських ігор у південнокорейському Пхьончхані. Про це йдеться на офіційному сайті змагань.

.

Українець став першим у змаганнях лижників на 20-кілометровій дистанції вільним стилем.

Спортсмен пройшов дистанцію за 44 хв 52,4 сек. Друге місце посів представник Франції Бенжамін Дав'є, а третє - учасник з Норвегії Хакон Олсруд.

Нагадаємо, паралімпійська збірна України в перший же день Паралімпіади-2018 у південнокорейському Пхьончхані виграла п’ять медалей.

Медалі Україні принесли біатлоністи Людмила Ляшенко, Оксана Шишкова (гайд Віталій Казаков), Ігор Рептюх, Віталій Лук’яненко та Анатолій Ковалевський.

Першу золоту медаль на Паралімпіаді-2018 Україні приніс Віталій Лук’яненко, який виграв спринт серед чоловіків з проблемами зору.

Друге «золото» для України на Паралімпійських іграх у Пхьончхані завоював Максим Яровий.