Новини
Ракурс
Фото: "Радіо Свобода"

Здаватися чи помирати він не збирається: сестра Сенцова розповіла про стан політв’язня (ВІДЕО)

14 чер 2018, 08:34

Минулої п’ятниці українського бранця Кремля Олега Сенцова відвозили до реанімації колонії «Білий ведмідь» у Якутії, повідомляє «Крим.Реалії». Про це розповіла сестра Сенцова Наталія Каплан.

Попри те, що Олег перебуває у медичній частині колонії, припиняти голодування не має наміру.

Найближчим часом до Сенцова поїде адвокат, який спробує дізнатися більше про стан його здоров’я. Сестрі політв’язня також невідомо, чи застосовували тюремники примусове годування Олега.

У розмові сестри з ним йшлося більше про побутові речі. Каплан розповіла брату про те, що відбувається у світі навколо політв’язнів та його імені. Вона додала, що відчула: здаватися чи помирати Сенцов не збирається, але й від умов голодування також не відступить.

Нагадаємо, 7 червня Олег Сенцов відправив листа російській правозахисниці Наталі Щур, у якому розповів про хороше ставлення до нього в колонії. За його словами, декілька днів тому його перевели в санчастину табору і надали окрему палату.

Як відомо, Сенцов голодує вже 30 днів. Про безстрокове голодування він оголосив 14 травня і заявив, що вимагає звільнення усіх українських політв’язнів, яких утримують в РФ.


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter