Ракурсhttps://racurs.ua/
Фото: Etcetera Media
IT-компанії США відзвітують, чи дозволяли вони Китаю і РФ вивчати програмне забезпечення Пентагону
https://racurs.ua/ua/n108940-it-kompaniyi-ssha-vidzvituut-chy-dozvolyaly-vony-kytau-i-rf-vyvchaty-programne-zabezpechennya.htmlРакурсПентагону будуть повідомляти про аналіз програмного забезпечення російськими і китайськими структурами, повідомляє «Голос Америки».
.
Конгрес спрямував на підпис президенту США Дональда Трампа законопроект, який зажадає від технологічних компаній повідомляти, чи дозволяли вони таким країнам, як Китай і Росія, вивчати внутрішню «кухню» програмного забезпечення, що продається американським військовим.
Ініціатива виникла після того, як торішнє розслідування ЗМІ встановило, що виробники програмного забезпечення дозволяли російському оборонному відомству шукати уразливі місця в програмах, які використовувалися деякими урядовими відомствами США, включаючи Пентагон і розвідслужби.
Остаточна версія законопроекту була схвалена Сенатом 1 серпня 87 голосами «за» при 10 голосах «проти». Минулого тижня документ схвалили в Палаті представників.
Законопроект вимагає від американських і зарубіжних технологічних компаній повідомляти Пентагон про будь-які ризики для безпеки, пов’язані з аналізом вихідного коду іноземними структурами. В іншому випадку їм загрожує втрата контракту.
Закон також передбачає створення бази даних програм, які вивчалися іноземними державами, що представляють загрозу для кібербезпеки з точки зору Пентагону.
У січні «Ракурс» повідомляв, що в Пентагоні представили нову стратегію національної безпеки США. У ній відзначено, що не тероризм, а загроза, яка надходить від Росії та Китаю, відтепер є в центрі стратегії з національної безпеки США. Росія та Китай хочуть створити світ відповідно до їхніх авторитарних моделей, з цією метою вони накладають право вето на економічні, дипломатичні і безпекові рішення інших країн.