Новини
Ракурс
Фото: Torrange.biz

Поліція показала зброю харківського стрілка, а його батько розповів, чому не спілкувався з сином (ФОТО)

21 сер 2018, 14:47

Прес-служба Нацполіції опублікувала фото зброї, знайденої в будинку харківського стрілка. Батько нападника також розповів про конфлікт в родині і чому не спілкувався з сином

У Харкові прес-служба Нацполіції показала частину зброї, яку було знайдено в будинку Олександра Пояркова, який застрелив поліцейського біля будівлі міськради.

На одній з фотографій видно зброю, яка дуже схожа на перероблений пістолет. Також опублікована фотографія верстата, який Поярков використовував для перероблення зброї. Слідчі вважають, що він займався цим не менше кількох років.

Фото: НацполіціяТакож журналістам вдалося поговорити з батьком нападника Віктором Поярковим, який займає посаду заступника директора з навчально-виховної роботи Харківського патентно-комп'ютерного коледжу.

Він стверджує, що його син розлучився з першою дружиною через те, що став зловживати алкоголем. Вона пішла від нього разом з 15-річним сином Артемом. Після цього Олександр познайомився з Наталею і одружився на ній. Батько стверджує, що вони жили дружно, він не помічав між ними серйозних конфліктів.

Також він розповів про майновий конфлікт, через який перестав в цьому році спілкуватися зі своїм сином. Мати Пояркова бажала залишити квартиру у спадок онукові Артему, але Олександр поселив туди свого пасинка.

Крім цього, батько стверджує, що Олександр не мав конфліктів з органами влади і не був військовослужбовцем. Поярков працював слюсарем з ремонту автомобілів.

Раніше поліція опублікувала інформацію про те, що Поярков був військовослужбовцем, можливо, навіть снайпером.

Джерело: Ракурс


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter