Такого ще не було: «Динамо» вдома програло «Львову» (ВІДЕО)

28 жов 2018, 20:16

Київський матч «Динамо» — «Львів» завершився із рахунком 0:1 на користь гостей. Таким чином, «біло-сині» вперше в історії програли львів’янам, та ще й у себе вдома.

.

Напередодні київський клуб відставав від «Шахтаря» на 5 очок. При цьому «Львів» посідав дев’яту позицію із 14 очками.

Як зазначається, Львів в цьому поєдинку розраховував на контратаки, і така тактика дала свої результати в середині першого тайму.

Лукас Тейлор підхопив м’яч у центрі поля після помилки гравців «Динамо», зумів втекти по правому флангу від Артема Шабанова, увірвався до штрафної і завдав точного удару в дальній кут.

Рахунок матчу — 0:1. «Динамо» до кінця поєдинку так і не зуміло хоча б урівняти результат.

Нагадаємо, у першому турі Ліги Європи між київським «Динамо» та «Астаною» з Казахстану була зафіксована нічия. Кияни втратили перемогу на НСК «Олімпійський» на останніх секундах другого тайму.