Ракурсhttps://racurs.ua/
Сесійна зала Верховної Ради, фото: censor.net.ua
Вибори-2019: стало відомо, скільки кандидатів у президенти з-поміж депутатів Ради майже не голосували в лютому
https://racurs.ua/ua/n118912-vybory-2019-stalo-vidomo-skilky-kandydativ-u-prezydenty-z-pomij-deputativ-rady-mayje.htmlРакурсУ лютому з 16-ти кандидатів у президенти, котрі є чинними депутатами Верховної Ради, майже не голосували 14.
.
Офіційно депутати не пропускали засідання з поважних причин, таких як хвороба чи відпустка, тому мали брати участь в усіх голосуваннях. Такі результати аналізу діяльності народних обранців, здійсненого комітетом виборців України.
Лише двоє кандидатів взяли участь у понад половині голосувань парламенту в лютому — це голова партії «Народний рух України» Віктор Кривенко та самовисуванець, член «Народного фронту» Юрій Тимошенко.
Вони брали участь у 70% і 69% голосувань відповідно.
Висунутий громадським рухом «Народний контроль» Дмитро Добродомов брав участь у 36% голосувань, самовисуванець Ольга Богомолець — у 33%, представник партії «Воля» Юрій Дерев’янко — у 30%, висунутий партією «Укроп» Олександр Шевченко — у 30%, лідер парті «Батьківщина» Юлія Тимошенко — у 27%, представник «Опозиційного блоку — Партії миру та розвитку» Олександр Вілкул — у 17%, лідер Соціал-демократичної партії Сергій Каплін — у 16%, лідер Радикальної партії Олег Ляшко — у 13%.
У менше ніж 10% голосувань взяли участь самовисуванці Юрій Бойко (8% голосувань) та Аркадій Корнацький (6%), представник партії «Відродження» Віктор Бондар (2%), лідер партії «Основа» Сергій Тарута (1%), самовисуванець Віталій Купрій (1%) та лідер партії «Наші» Євгеній Мураєв (0, 97%).
Загалом у лютому відбулося 206 голосувань.
Вибори президента України відбудуться 31 березня.
Нагадаємо, нещодавно Андрій Садовий та Дмитро Гнап заявили про зняття своїх кандидатур на користь Анатолія Гриценка.