Ракурсhttps://racurs.ua/
У Херсоні в районі Антонівського мосту можна побачити тільки дахи будинків
У Херсоні в районі Антонівського мосту можна побачити тільки дахи будинків (ФОТО)
https://racurs.ua/ua/n183833-u-hersoni-v-rayoni-antonivskogo-mostu-mojna-pobachyty-tilky-dahy-budynkiv-foto.htmlРакурсЗа інформацією Херсонської міської ради в Корабельному районі міста на 15.00 підтоплено мікрорайон Нафтогавань, Гідропарк, Острівське шосе, вулиці Михайлівську, Кошовий спуск, Причальну, провулок Флотський, Насипний.
.
Орієнтовно постраждали 29 вулиць та провулків.
У районі Антонівського мосту сильно піднялася вода. Подекуди можна побачити тільки дахи будинків.
В окупованому московитами місті Гола Пристань, що на лівобережжі Херсонщини, після руйнування греблі Каховської ГЕС значно піднявся рівень води. Деякі ділянки повністю затоплено.
Про це з посиланням на місцевих жителів повідомляють «Мост» та «Український Південь».
Відомо, що станом на 15 годину дня, 6 червня, під водою опинилися прибережні території Голої Пристані, також підтоплення спостерігають на вулицях Берегова, Санаторна, Лугова та Миколаївська. Люди зазначають, що швидкість, з якою прибуває вода, почала зменшуватись, але рівень ще підійматиметься. Підтоплень будинків наразі немає, але вода поступово підходить до будівель.
У Херсоні поліцейські перекрили вулиці, які ведуть до найбільш затоплених районів міста. Зокрема, проїзд на прохід перекрито до мікрорайону Острів.
На місці працюють рятувальники. Вони витягають з води автомобілі, які намагалися проїхати по затоплених вулицях.
Крім того, територія мікрорайону Острів вже декілька годин поспіль знаходиться під ворожим вогнем.
Тож військові закликають херсонців перебувати у безпечних місцях та не пересуватися вулицями міста.
У районі Річпорту вода прибуває просто на очах. У квартирах залишаються люди.
Волонтери на надувних човнах плавають між будинками, шукаючи, кому потрібна допомога.
Головна екологічна небезпека через підрив Каховської ГЕС пов’язана з тим, що під водою опиняться населені пункти, які не були пристосовані до такої ситуації. Тобто там є і смітники, і відходи, і туалети — все, що пов’язане з життєдіяльністю людей. І все це буде під водою, заявив Євген Хлобистов, професор кафедри екології Національного університету «Києво-Могилянська Академія», експерт Кримськотатарського ресурсного центру в ефірі Radio NV.