Ракурсhttps://racurs.ua/
Про сигнали путіна в New York Times писали інформагенти Кремля, стверджують у РНБО
Про сигнали путіна в New York Times писали інформагенти Кремля, стверджують у РНБО
https://racurs.ua/ua/n190699-pro-sygnaly-putina-v-new-york-times-pysaly-informagenty-kremlya-stverdjuut-u-rnbo.htmlРакурсРада нацбезпеки та оборони України звинувачує видання The New York Times у роботі на росію.
.
Про це йдеться в аналізі матеріалу видання про те, що володимир путін нібито готовий до перемир’я в Україні. У цій статті є коментар спікера Кремля Дмитра Пєскова.
Зазначається, що чим довше триває війна, тим більше рф слабшає в економічному, технологічному та демографічному планах, а також збільшує свою залежність від Китаю.
Центр протидії дезінформації пише, що «сигнал» Москви може бути зроблений для припинення подальшої військової допомоги Україні, а також додання рейтингу 45 президенту США Дональду Трампу, який готовий «віддати» росії окуповані території. Також зазначається, що для написання цього тексту рф задіяла американських журналістів, завербованих при їх роботі в росії.
Для написання цього тексту рф задіяла американських журналістів, завербованих за часів їхньої роботи в росії. «Сигнал» рф насправді може бути зроблений, щоб перешкодити подальшій військовій допомозі ЗСУ від Заходу, — пояснили в ЦПД.
Раніше газета The New York Times написала, що кремлівський диктатор як мінімум з вересня 2023 року «сигналізує" через посередників про нібито готовність до припинення вогню та заморожування бойових дій.
Журналісти посилалися на неназваних двох колишніх високопосадовців, близьких до Кремля, а також американських та міжнародних чиновників, які отримали дані «сигнали» від посланців Путіна. Авторами статті є Антон Трояновський, Адам Ентоус та Джуліан Е. Барнс. Трояновський є головою московського бюро NYT, він народився у Москві. Коли йому було п’ять років, його родина переїхала до Німеччини, а згодом — до США. Він є лауреатом Пулітцерівської премії. Тут варто згадати ще одного лауреата цієї премії та керівника московського бюро NYT у 1922−1936 роках Волтера Дюранті, який виправдовував сталінський режим, писав про «законність» масових репресій, а також заперечував Голодомор.