Ракурсhttps://racurs.ua/



Суд наказав київській міліції охороняти колишню дружину Власенка (ФОТО)
https://racurs.ua/ua/n20812-sud-nakazav-kyyivskiy-miliciyi-ohoronyaty-kolyshnu-drujynu-vlasenka-foto.htmlРакурсСудді задовольнили відповідне клопотання адвоката Окунської у справі про побиття її Власенком, передає ТВі.
.
Забезпечити охорону Окунської суд зобов'язав київське управління міліції.
За словами Окунської, невідомі люди регулярно погрожують їй розправою, тому вона не може безперешкодно відвідувати судові засідання. За рішенням суду Окунську повинні забезпечити охороною до закінчення судового розгляду справи.
Фото Facebook / Наталія Окунська
Захисники Власенка заявили, що клопотання Окунської було написано не юридичною мовою та не містило доказів.
Нагадаємо, сьогодні, 10 січня, об 11.00 Печерський райсуд Києва почав підготовче засідання у справі Власенка щодо побиття Окунської.
Як повідомляв «Ракурс», у вересні 2013 року суд зобов’язав Власенка виплатити колишній дружині 7 млн грн.
Ключові зміни, що стосуються угод купівлі-продажу нерухомого майна
Колабораціонізм існує у кожній війні і боротьба з ним є обов’язковою складовою перемоги — голова Касаційного кримінального суду
Воєнний злочинець буде заарештований, щойно виїде за межі своєї країни, без строку давності — голова Касаційного кримінального суду
Загрузка...