Ракурсhttps://racurs.ua/


Полонених українців вербують на війну проти України, фото: «Вікіпедія»
Полонених українців Росія вербує на війну у чотири підрозділи
https://racurs.ua/ua/n210360-polonenyh-ukrayinciv-rosiya-verbuie-na-viynu-u-chotyry-sformovani-pidrozdily-kshppv.htmlРакурсРосія вербує українських військовополонених на війну проти України.
Про це під час Третьої міжнародної конференції Crimea Global. Understanding Ukraine through the South розповів секретар Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) Дмитро Усов, повідомляє агентство «Укрінформ».
За його словами, полонених українців вербують у чотири сформовані підрозділи, які підконтрольні Головному управлінню Генштабу ЗС РФ:
- батальйон Богдана Хмельницького;
- батальйон Максима Кривоноса;
- загін Мартина Пушкаря;
- загін Олександра Матросова.
Це ті підрозділи, у які залучають наших військовополонених, — зазначив Усов.
Усов зазначив, що у КШППВ є перевірена інформація про 62 контракти українських військовополонених із Міноборони РФ на участь у війні проти України в цих підрозділах.
І навіть є один військовий, який потрапив до нас у полон з батальйону Максима Кривоноса, — додав секретар КШППВ.
Нагадаємо, Усов також повідомив, що російські загарбники примусово мобілізували понад 46 тис. українців із тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської, Запорізькій, Херсонської областей та Криму.
Джерело: «Укрінформ»
