Новини
Ракурс

Сепаратисти ДНР та ЛНР заявили про припинення вогню

15 лют 2015, 01:37

Як інформує KP.ua, прихильники ДНР повідомили, що рівно о 1.00 ночі за своїм часом (опівночі за Києвом) перестали стріляти.

«Сили ополчення ДНР, виконуючи указ глави ДНР, об 00.00 годин за київським часом припинили вогонь з усіх видів озброєння. Неухильно дотримуючись указу глави республіки, зобов'язуємося дотримуватися "режиму тиші" у всій зоні відповідальності підрозділів ополчення ДНР», - підкреслив заступник командувача корпусом так званого міноборони ДНР Едуард Басурін.

Сепаратисти також підтвердили намір відвести важке озброєння від лінії фронту і обміняти полонених.

Крім того, про тишу відрапортували й у ЛНР.

«В цілях виконання мінських домовленостей народною міліцією ЛНР з 00.00 зупинені бойові дії і ведення вогню по всьому фронту», - заявив заступник начальника штабу так званої народної міліції ЛНР Ігор Ященко.

За його словами, командирам підрозділів віддано накази про дотримання режиму припинення вогню навіть у випадку дрібних провокацій.

«Це продиктовано тим, що народ Луганської народної республіки втомився від війни, і ми повинні зберігати досягнуті мирні домовленості за будь-яку ціну», - пояснив Ященко.

Настання тиші на Донбасі підтверджують й місцеві мешканці. Водночас вони зазначають, що досі іноді чутно поодинокі постріли.

Джерело: Комсомольская правда в Украине


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter