Новини
Ракурс

Люстрація в Держприкордонслужбі: звільнено екс-главу відомства і ще 16 офіцерів

17 лют 2015, 15:43

Про це сьогодні заявив перший заступник глави відомства Василь Серватюк на засіданні парламентського комітету з питань боротьби з корупцією, передає «ЛІГАБізнесІнформ».

«Серед тих 17 офіцерів, які потрапили під закон про люстрацію, колишній голова Держприкордонслужби і його перший заступник. В даний час перевірки тривають. Зокрема, її проходять 219 генералів і офіцерів», - зазначив Серватюк.

Також, за його словами, навесні планується перевірити ще 203 керівників структурних підрозділів Держприкордонслужби, начальників регіональних управлінь і їхніх заступників.

Окрім того, військова прокуратура України підозрює 72 військовослужбовців Держприкордонслужби в сепаратизмі, заявив Серватюк.

«Виявлено 72 військовослужбовців - прихильників сепаратизму, а також дезертирів, про що ми поінформували Службу безпеки, а також Генеральну прокуратуру», - уточнив він.

У свою чергу головний військовий прокурор України Анатолій Матіос підтвердив, що 72-м службовцям Держприкордонслужби оголошено підозру в сепаратизмі, а до суду передано справу стосовно генерал-лейтенанта - директора департаменту матеріального забезпечення відомства. Прокуратура внесла клопотання про позбавлення цієї особи військового звання й матеріальних виплат.

Джерело: ЛІГАБізнесІнформ


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter