Новини
Ракурс

Німеччина змінить оборонну концепцію через дії Росії

18 лют 2015, 14:44

Про це заявила міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйен на конференції у Берліні, присвяченій початку роботи над новою «Білою Книгою» в сфері безпеки, передає “Укрінформ”.

«Дії Росії стосовно України корінним чином змінюють ситуацію з безпекою в Європі. Нам треба привести у відповідність власні можливості оборони», - наголосила Ляйен.

На думку глави німецького оборонного відомства, Захід, і Німеччина зокрема, має виробити відповідні нинішній ситуації підходи до рішень Кремля, що “проводить великодержавну політику зразка ХIХ століття”.

Ляйен переконана, що Росія прагне змінити міжнародні правила й норми, окреслити зони впливу й стати домінуючою силою в Європі.

Водночас, міністр наголосила, що треба враховувати і те, що «коли-небудь нам доведеться знову шукати шляхи для добросусідських відносин із Росією».

Розробка нового документа займе близько півтора року. До роботи будуть залучені експерти міністерств оборони, закордонних справ, внутрішніх справ, економіки, фахівці у справах співпраці з країнами, що розвиваються, комісії ЄС, НАТО, а також депутати Бундестагу й представники неурядових організацій.

Джерело: Укрінформ


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter