Читайте також
Ракурсhttps://racurs.ua/



Заступника прокурора Білої Церкви судитимуть за хабар
https://racurs.ua/ua/n56994-zastupnyka-prokurora-biloyi-cerkvy-sudytymut-za-habar.htmlРакурсЯк пише прес-служба відомства, Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури закінчено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт за підозрою заступника прокурора Білої Церкви в одержанні неправомірної вигоди.
«Встановлено, що заступник прокурора вимагав та одержав від співвласника суб’єкта господарської діяльності хабар на суму 120 тис. грн за непритягнення до кримінальної відповідальності за фактом пошкодження об’єкту культурної спадщини», — говориться у повідомленні.
Гра в наперстки у ВАКС: Як інкримінувати діяння, визнане таким, що не містить складу злочину
Розуміти і розумнішати: до нових американських підходів — без емоцій
Судді поза законом
Кожен українець зобов’язаний заплатити банкам за втрачене чи зруйноване майно, на яке він брав позику — рішення апеляційного суду
Загрузка...