Читайте також
Ракурсhttps://racurs.ua/



У Києві стався вибух на автостоянці
https://racurs.ua/ua/n59141-u-kyievi-stavsya-vybuh-na-avtostoyanci.htmlРакурсПро це повідомила в Facebook журналіст Альона Лунькова.
«Вибух на Виноградарі, проспект Правди 19а. Підірвано дві машини. Одна прошита осколками. По звуку, ймовірно, граната», — написала вона.
Канал «24» із посиланням на керівника столичної міліції Олександра Терещука повідомляє, що наразі встановлюється, чи був приведений у дію саморобний вибуховий пристрій, чи ручна граната РГД.
Нагадаємо, сьогодні в Центрально-міському районі Кривого Рогу стався потужний вибух у житловому будинку по вулиці Лермонтова, внаслідок чого семеро осіб опинилися в лікарні.
Гра в наперстки у ВАКС: Як інкримінувати діяння, визнане таким, що не містить складу злочину
Розуміти і розумнішати: до нових американських підходів — без емоцій
Судді поза законом
Кожен українець зобов’язаний заплатити банкам за втрачене чи зруйноване майно, на яке він брав позику — рішення апеляційного суду
Загрузка...