Читайте також
Ракурсhttps://racurs.ua/



Головний інспектор митного поста аеропорту «Бориспіль» попався на хабарі
https://racurs.ua/ua/n59571-golovnyy-inspektor-mytnogo-posta-aeroportu-boryspil-popavsya-na-habari.htmlРакурсЯк повідомляє прес-служба СБУ, митник вимагав гроші від підприємця за неперешкоджання в переміщенні товарів через митний кордон. Крім того, було задокументовано кілька епізодів отримання митником хабарів на загальну суму 1 тис. 150 дол.
При обшуку у нього було вилучено 70 дол., 20 євро, 10 азербайджанських манат, 2 тис. російських рублів і 1,8 тис. грн.
Раніше повідомлялося, що Державна фіскальна служба України приступить до першочергових заходів щодо запобігання корупції на митниці.
Гра в наперстки у ВАКС: Як інкримінувати діяння, визнане таким, що не містить складу злочину
Розуміти і розумнішати: до нових американських підходів — без емоцій
Судді поза законом
Кожен українець зобов’язаний заплатити банкам за втрачене чи зруйноване майно, на яке він брав позику — рішення апеляційного суду
Загрузка...