Читайте також
Ракурсhttps://racurs.ua/



У Києві зафіксована рекордно низька явка виборців — КМДА
https://racurs.ua/ua/n60999-u-kyievi-zafiksovana-rekordno-nyzka-yavka-vyborciv-kmda.htmlРакурсЯк повідомив журналістам керівник апарату Київської міськдержадміністрації Володимир Бондаренко, всього проголосували близько 600 тис. киян, передають «Українські новини».
.
За його словами, загалом було зафіксовано 38 порушень виборчого процесу, відкрито одне кримінальне провадження. Особливих правопорушень не зафіксовано.
Агентство нагадує, що на місцевих виборах у 2008 році явка в Києві склала 53,39%, на виборах мера столиці в 2014 році (проходили одночасно з президентськими) — 62,7%. На президентських виборах у 2010 році голосували 65,99% киян в першому і 65,34% — у другому турі. На парламентських виборах 2012 року проголосували 62,11% киян, 2014-го — 55,86%.
Як оформити спадщину. Енциклопедія від нотаріуса Вікторії Дерев’янко
Кожен знав, що ми маємо залишитися тут, щоби було кому відстоювати столицю — суддя ВС Наталія Коваленко
Як мінімізувати наслідки перебування на війні та зберегти родину
Колабораціонізм існує у кожній війні і боротьба з ним є обов’язковою складовою перемоги — голова Касаційного кримінального суду
Загрузка...