Читайте також
Ракурсhttps://racurs.ua/



Порошенко посмертно нагородив 20 військових і міліціонерів
https://racurs.ua/ua/n61700-poroshenko-posmertno-nagorodyv-20-viyskovyh-i-milicioneriv.htmlРакурсСеред нагороджених — 14 військовослужбовців Збройних сил України, четверо представників Міністерства внутрішніх справ і двоє прикордонників, повідомляється на сайті глави держави.
.
Відзначається, що більшість з них загинули під Іловайськ. Нагродами також відзначено загиблих у Донецькому аеропорту, селищах Піски, Спартак, Майорське, Перемога, а також під час патрулювання морської акваторії поблизу Маріуполя.
Список нагороджених опубліковано на сайті президента.
Нагадаємо, що на початку листопада Порошенко нагородив 210 військових і міліціонерів за участь у АТО.
Як оформити спадщину. Енциклопедія від нотаріуса Вікторії Дерев’янко
Кожен знав, що ми маємо залишитися тут, щоби було кому відстоювати столицю — суддя ВС Наталія Коваленко
Як мінімізувати наслідки перебування на війні та зберегти родину
Колабораціонізм існує у кожній війні і боротьба з ним є обов’язковою складовою перемоги — голова Касаційного кримінального суду
Загрузка...