Україна лідирує на паралімпійському Кубку світу з лижних гонок та біатлону

16 січ 2017, 14:58

Як повідомляє Національний Комітет спорту інвалідів України, збірна України займає перше місце в командному заліку за підсумками перших днів змагань паралімпійського Кубку світу з лижних гонок та біатлону.

.

Змагання відбуваються на Львівщині.

Команда України здобула три золоті, дві срібні та чотири бронзові медалі. З таким результатом вона випереджає команди Німеччини, Франції та Австрії.

На дистанції 20 км стоячи золото отримав Ігор Рептюх, в гонці на дистанції 15 км серед жінок в категорії стоячи золоту нагороду здобула Олександра Кононова, срібло — Юлія Батенкова, третє місце посіла Людмила Ляшенко. Серед жінок з порушеннями зору на цій дистанції українкам Оксані Шишковій та Ользі Прилуцькій дісталися золото та бронза.

В кубку беруть участь щонайменше двісті учасників з 18 країн світу.

Нагадаємо, з 2018 року олімпійці та паралімпійці отримуватимуть однакові призові виплати. Різниця між виплатами призерам Олімпіади і Паралімпіади виникла через те, що винагорода олімпійцям встановлювалася в доларовому еквіваленті.

Минулого року олімпійці отримували за золоту медаль 125 тис. дол., за срібну — 80 тис. дол. і 55 тис. дол. за бронзу. Паралімпійці ж, отримували 40 тис. дол. за золото і 25 тис. дол. за бронзову медаль.