Ракурсhttps://racurs.ua/
Кіберполіція України прогнозує зростання кількості зламів інтернет-банкінгу на Android
https://racurs.ua/ua/n86828-kiberpoliciya-ukrayiny-prognozuie-zrostannya-kilkosti-zlamiv-internet-bankingu-na-android.htmlРакурсПро це у Facebook повідомляє Департамент кіберполіції Нацполіції України.
.
У кіберполіції підкреслюють, що зараз існує велика кількість Класифікація атак на інтернет-банки з різними підходами і цілями.
Основна кількість випадків шахрайства припадає на шкідливе програмне забезпечення, соціальну інженерію, фішингові атаки.
«Якщо за прогнозом масштаби використання шкідливого програмного забезпечення на комп’ютерах зменшуватимуться, то використання троянів на платформі Android тільки зростатиме», — наголошується у повідомленні.
У той же час особи, які створюють віруси для комп’ютерів, будуть більше орієнтуватися на західні банки, а фішингові атаки автоматизуватимуться.
Найчастіше атаки спрямовані на конкретний інтернет-банк, але іноді й на конкретного клієнта. Зловмисники за допомогою різних методів встановлюють на комп’ютер клієнта троян, який замість нього формує платіжні доручення або підміняє в ньому реквізити платежу.
У кіберполіції підкреслили, що наявність засобів захисту у банку не гарантує абсолютної безпеки. У 80% випадків причиною інциденту є недотримання вимог безпеки на стороні клієнта банку.
Щоб уберегти себе від кібератак, поліція радить не забувати про організаційні заходи, які в більшості випадків набагато ефективніші ніж технічні заходи. Для роботи з банком рекомендується виділити окрему станцію з обмеженою мережевою взаємодією, на якій буде оновлений антивірус і програмне забезпечення.