Ракурсhttps://racurs.ua/


Біля берегів Криму зіткнулися катер та яхта, двоє людей загинули
https://racurs.ua/ua/n89254-bilya-beregiv-krymu-zitknulysya-kater-ta-yahta-dvoie-ludey-zagynuly.htmlРакурсВвечері 10 червня при зіткненні прогулянкової яхти і швидкісного катера в Чорному морі в районі Керчі загинуло двоє людей. Ще троє отримали травми. Про це передає «Інтерфакс», посилаючись на помічника начальника так званого кримського управління МНС РФ Володимира Іванова.
«Двоє людей отримали травми, не сумісні з життям, троє госпіталізовані в Керченську міську лікарню. Діти, на щастя, не постраждали», — сказав він.
На яхті «Соларіс» було вісім людей, у тому числі двоє дітей. На швидкохідному катері «ТК 0393», за попередніми даними, були чотири людини.
«Потужне зіткнення відбулося недалеко від берега, у 200-300 м в акваторії Керчі», — сказав Іванов.
Нагадаємо, у травні цього року в Чорному морі російськийкорабель спробував захопити українське судно в районі Скадовська. Рятувальники морської пошуково-рятувальної служби проводили штатні навчання, коли судно Російської Федерації спробувало захопити катер.
