Плавець Романчук здобув для України першу золоту медаль Універсіади

20 сер 2017, 17:28

Про це 20 серпня повідомляє «Укрінформ».

.

Спортсмен виборов золото, подолавши дистанцію за 3 хв і 45,96 сек. Таким чином було встановлено рекорд Універсіади.

Також скарбничку студентської збірної України в перший медальний день поповнили срібна та бронзова медалі.

Так, «срібло» виборола чоловіча збірна зі спортивної гімнастики. Призерами стали Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Петро Пахнюк, Владислав Грико, Євген Юденков. Українці набрали 257,900 балів.

Бронзову медаль виборола шпажистка Ксенія Пантелєєва, яка дійшла до півфіналу в індивідуальному турнірі.

До слова, літня Універсіада триватиме до 30 серпня. У змагання беруть участь понад 10 тис. спортсменів з понад 150 країн світу.

Нагадаємо, уродженець Донеччини Олексій Рокочий, виступаючи у найбільш престижній суперважкій категорії на Всесвітніх іграх-2017, став володарем золотої медалі в пауерліфтингу.