Універсіада-2017: українські плавці вибороли ще дві нагороди

24 сер 2017, 21:51

Сьогодні, 24 серпня, відразу двоє українців стали призерами XXIX Всесвітньої літньої Універсіади в Тайбеї (Тайвань) в змаганні плавців на дистанції 800 м вільним стилем. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України на сторінці у Facebook.

.

Срібну нагороду завоював Михайло Романчук, подолавши дистанцію з результатом у 7 хв і 46,28 сек. «Бронзу» виграв Сергій Фролов, поступившись співвітчизнику лише 4,78 сек.

Переміг італієць Грегоріо Палтріньєрі, який випередив Романчука на 0,52 сек., а Фролова — на 5,3 сек.

Зазначимо, що в активі Романчука тепер уже три медалі нинішньої Універсіади. Раніше він переміг на 400 м вільним стилем і завоював «срібло» на 1500 м вільним стилем.

Таким чином, збірна України має в своєму активі 19 нагород і сьоме місце в загальному медальному заліку.

Нагадаємо, Романчук здобув для України першу золоту медальУніверсіади. Спортсмен виборов золото, подолавши дистанцію за 3 хв і 45,96 сек. Таким чином було встановлено рекорд Універсіади.