«Динамо» — «Шахтар»: стали відомі результати матчу

22 жов 2017, 22:00

Київське «Динамо» та донецький «Шахтар» зіграли з рахунком 0:0 у сьогоднішньому матчі в столиці, передає «Українська правда».

.

У першому таймі обидві команди демонстрували обережний футбол. Біля воріт обох команд майже не було небезпечних моментів.

У другому таймі гра стала інтенсивнішою. У «Динамо» було декілька влучних моментів, однак команда не змогла забити гол.

На матчі «Динамо» — «Шахтар» у НСК «Олімпійський» були присутні 39 тис. глядачів.

Зазначається, що після 13 турів в українській Прем’єрі-лізі «Шахтар» випереджає «Динамо» на сім очок, займаючи перше місце в турнірній таблиці.

Нещодавно став відомий розклад футбольних матчів 1/8 фіналу Кубка України сезону 2017-2018 років. За вихід до чвертьфіналу боротимуться десять команд української Прем’єр-ліги, дві з Першої ліги і чотири — з Другої ліги.