Читайте также
Ракурсhttps://racurs.ua/



КНДР могут признать страной-агрессором
Раде предлагают признать КНДР страной-агрессором
https://racurs.ua/n206447-rade-predlagaut-priznat-kndr-stranoy-agressorom.htmlРакурсДо Верховної Ради внесли проект постанови № 13301 про звернення до міжнародних інституцій і національних парламентів щодо визнання Північної Кореї державою-агресором.
Про це свідчить інформація у картці проекту на сайті Ради.
Документ передбачає, що:
- Верховна Рада постановляє схвалити звернення до ООН, Європарламенту, ПАРЄ, Парламентської асамблеї НАТО, Парламентської асамблеї ОБСЄ, Парламентської асамблеї ГУАМ та національних парламентів країн світу про визнання КНДР державою-агресором;
- голові Верховної Ради доручається невідкладно направити текст звернення до вказаних інституцій та національних парламентів держав світу.
У пояснювальній записці проекту постанови вказано, що війна росії проти України набуває ознаки не просто двостороннього конфлікту, а повноцінного міжнародного збройного протистояння, до якого залучаються інші держави не лише у форматі політичної або економічної підтримки. Зокрема:
- вже підтверджено участь північнокорейських військових у війні на боці росії;
- є інформація про те, що КНДР заробляє гроші завдяки тому, що продає свою зброю росіянам.
Наразі проект постанови направлено на розгляд профільному комітету.
Читайте также
Сколько КНДР заработала на войне против Украины, подсчитали в Южной Корее
Игра в наперстки в ВАКС: Как инкриминировать деяние, признанное не содержащим состава преступления
Понимать и умнеть: к новым американским подходам без эмоций
Судьи вне закона
Каждый украинец обязан заплатить банкам за утраченное или разрушенное имущество, на которое он брал ссуду — решение апелляционного суда
Загрузка...