Новини
Ракурс

Як заощадити на покупках

18 тра 2015, 10:18

Кожен місяць відстежуйте свої витрати

Перший крок до того, щоб контролювати свої гроші - це знати, куди вони йдуть. Ви зможете побачити, як краще перерозподілити видатки або де ви можете заощадити. Якщо ви виявите, що витрачаєте по $ 200 на місяць на випивку, але хочете більше подорожувати, скоротіть свої витрати вдвічі, і у вас звільниться $ 1200 на рік на відпустку.

«Зроби сам»

Якщо щось зламалося, спробуйте не купувати нову річ, а полагодити стару. Якщо ви хочете якось оновити обстановку в будинку, заощаджуйте гроші і досліджуйте ресурси мережі на предмет корисних порад.

Утримайтеся від великих покупок

Замість того, щоб імпульсивно здійснювати великі покупки, подумайте, чи не можете ви обійтися тим, що у вас є. Можливо, краще купити стару річ, дочекатися знижок або взяти в оренду. Пауза перед великою покупкою часто допомагає зрозуміти, що насправді без неї можна обійтися, або що потрібний предмет можна знайти на дошках оголошень. Це ж стосується і дрібних покупок, наприклад, одягу.

Готуйте вдома

Якщо ви зазвичай харчуєтеся у закладах громадського харчування, то перейшовши на домашню їжу, зможете заощадити чимало грошей. До того ж, це смачно.

Думайте про те, що у вас є, а не про те, що вам нібито потрібно

Прийнявши рішення відмовитися від великих покупок ви стаєте невразливими для постійного рекламного бомбардування. Тому замість потреби в матеріальних об'єктах їх ментальний простір заповнюється думками про те, що дійсно збагачує життя.

Вирощуйте овочі та зелень

Якщо пристосуватися вирощувати овочі самостійно, то витрати можна скоротити ще більше, при цьому насолоджуватися зв'язком з природою і взагалі отримувати задоволення від процесу. Робота у власному саду, догляд за ним і збір власного врожаю приносять дивовижне відчуття задоволення.

Ходіть пішки і їздіть на велосипеді

По-перше, це допоможе вам заощадити чимало грошей на бензині, кредитних виплатах за автомобіль, страховці, парковці, техогляді і платних дорогах. Крім того, завдяки пішим прогулянкам і поїздкам на велосипеді ви отримають більше задоволення від життя і будете більше бачити навколо.

За матеріалами Forbes


.


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter