Українська сноубордистка Чундак увійшла до першої десятки на етапі Кубку світу (ФОТО)

29 січ 2018, 15:41

Українська спортсменка, учасниця Олімпійських ігор у Ванкувері та Сочі Анна-Марія Чундак, яка виступає у паралельному гігантському слаломі, увійшла до першої десятки за підсумками першої гонки етапу Кубку світу з гірськолижного спорту в болгарському Банско, повідомляє сайт Міжнародної федерації лижного спорту (FIS).

.

В 1/8 фінала спортсменка з Ужгорода виступала проти австрійки Юлії Дуймовітц, яка не змогла фінішувати, а в чвертьфіналі Чундак не змогла випередити росіянку Альону Заварзіну. Перемогла ж чеська сноубордистка Естер Лєдєцка, яка у фіналі випередила німкеню Селіну Йорг.

Друга гонка склалася для Чундак не так вдало — вже в 1/8 фінала вона вибула за підсумками заїзду проти Йорг. А перемогла в ній Дуймовітц, яка у фіналі зустрілася з іншою німкенею Рамоною-Терезією Хоффмайстер.

Етап Кубку світу в Банско став останніми змаганнями у слаломістів перед виступами у рамках зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані 22 та 24 лютого.

Наступний етап Кубку світу в паралельному гігантському слаломі пройде у турецькому Кайсері 3 березня.

Раніше інша українська спортсменка, біатлоністка ІринаВарвинець стала чемпіонкою Європи у спринтерській гонці. Також команда України перемогла на чемпіонаті Європи з біатлону у змішаній естафеті.