Шаблістка з України завоювала срібну медаль на змаганнях з фехтування в Польщі

31 січ 2018, 12:49

Шаблістка з України Софі Шавіньї завоювала срібну медаль на змаганнях в рамках етапу кадетського циклу, які проходять у польському Кракові. Дівчина стала переможницею у всіх поєдинках у груповому раунді, про це повідомила прес-служба Національної федерації фехтування України.

.

В 1/64 фіналу Шавіньї перемогла італійську шаблістку з рахунком 15:10, далі вона перемогла польку (15:6), потім обіграла швейцарську спортсменку (15:11) та американську шаблістку (12:10).

У півфінал турніру Софі потрапила завдяки перемозі над суперницею з Румунії Андраде Гхікою (15:10).

Поєдинок за путівку у фінал став для української спортсменки непростим. Вона перемогла японку Тамакі Тераями з перевагою лише в один укол (15:14).

У фінальному бою Софі програла польській шаблістці Алісії Класік (12:15). Для Шавіньї срібна медаль стала першою у кар’єрі на міжнародному рівні.

Серед юнаків із української збірної найкращий результат показав Андрій Деркач, який увійшов до 16 найсильніших.

Раніше повідомлялося, що українська шаблістка Ольга Харлан виграла етапкубка світу, який проходив Канкуні (Мексика)