Першою чемпіонкою Олімпіади-2018 стала шведська лижниця Калла (ФОТО)

10 лют 2018, 11:26

Першу золоту медаль Олімпіади-2018 в лижній гонці у скіатлоні (класичний + ковзанярський хід) на 15 км виграла представниця збірної Швеції Шарлотта Калла. Сьогодні у південнокорейському Пхьончхані вже розіграли комплект нагород зимових Олімпійських ігор, інформує “UA: Спорт”.

.

У жіночому скіатлоні перемогу здобула Шарлотта Калла, подолавши дистанцію 15 км (по 7,5 км класичним і ковзанярським ходом) за 40 хв 44,9 сек.

Срібло виграла Маріт Бьорген з Норвегії, а бронзу - Кріста Пярмякоскі з Фінляндії. Бьорген відстала від олімпійської чемпіонки на 7,8 сек, а Пярмякоскі — на 10,1 сек.

Таким чином, Калла стала триразовою олімпійською чемпіонкою.

Українка Тетяна Антипенко фінішувала на 45 місці (відставання від лідера 4 хв 46,3 сек), а Марина Анцибор — на 53 місці (відставання 5 хв 33,3 сек).

Нагадаємо, раніше сьогодні повідомлялося, що відповідно до розкладу змагань, який оприлюднив Національний олімпійський комітет України, у суботу 10 українських спортсменів змагатимуться у трьох видах спорту— лижних гонках, санному спорті та біатлоні.

Першою з українських спортсменів сьогодні вже розпочала свій виступ лижна фрістайлістка Тетяна Петрова. Вона виступила у могулі.