Новини
Ракурс
Розенмонтаг 2017 року. Фото: Kalender-Uhrzeit.de

Гугл посвятив дудл карнавалу Rosenmontag у Німеччині (ФОТО)

12 лют 2018, 08:19

Гугл (Google) посвятив дудл (doodle) традиційному весняному німецькому святу Розенмонтаг (Rosenmontag), яке ще називають «рожевим понеділком». У багатьох населених пунктах в цей день проходить святкова хода, в якій бере участь велика кількість населення — Розенмонтагсцуг (Rosenmontagszug)..

Готуватися до карнавалу німці ще починають з осені. Так, 11 листопада об 11.11 у багатьох містах відбуваються «карнавальні засідання». Комітети зі святкових заходів вирішують, як буде відбуватися карнавал. День розраховується за церковним календарем і цьогоріч він випав на 12 лютого.

Під час Розенмонтагу в німецьких містах відбуваються карнавали, які супроводжуються музикою, танцями, театральними іграми та розкиданням солодощів публіці.

Закінчується карнавал в Ашенмиттвох (Aschenmittwoch), або «попільну середу». Після цього у німців починається сорокаденний Великий піст.

Розенмонтаг не святкується офіційно. Але в таких містах, як Кельн, Майнц і Дюссельдорф в цей день фактично вихідний. Тих, хто виходить в «рожевий понеділок на роботу», вважають ледве не божевільними.

Нагадаємо, Гугл (Google) випустив дудл (doodle) на честь четвертого дня змагань у рамках зимових Олімпійських ігор 2018 року у Пхьончхані. Це короткий мультфільм про слона, мавпу, рись, вівцю, пінгвіна та білку, які спускаються зі снігової гірки на сноубордах.

Джерело: Ракурс


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter