Оліміпада-2018. Фото: facebook.com/olympics

Олімпіада у Пхьончхані: розклад змагань на 21 лютого та виступ української фігуристки (ФОТО)

21 лют 2018, 09:03

У південнокорейському Пхьончхані стартував 13 день зимової Олімпіади. Пропонуємо вашій увазі розклад змагань на 21 лютого.

.

Сьогодні стануть відомі переможці та призери підсумкових змагань з гірськолижного спорту, фрістайлу, лижних гонок, ковзанярського спорту і бобслею.

Також в середу відбудуться кваліфікаційні ігри з керлінгу, хокею на льоду, сноуборду та фігурного катання.

О 10.00 заплановані лижні гонки у командному спринті. Українську чоловічу команду представлять Олексій Красовський та Андрій Орлик, а жіночу — Тетяна Антипенко та Марина Анцибор.

Україна сьогодні вже виступила у короткій програмі фігурного катання. Українка Анна Хниченкова, яка дебютувала на цьогорічній Олімпіаді, на жаль не змогла впоратись зі своєю програмою. Фігуристка вже прокоментувала невдачу на Іграх та припустила, що їй не вистачило впевненості для чудового виступу.

«До кінця не зрозуміла чому я впала. Мабуть не вистачило впевненості, адже для мене це перші Ігри. Олімпіада, завжди хвилююча подія, особливі змагання до яких прикута чимала увага, а тому психологічно важко впоратись. Але не дивлячись ні на що, я, як і будь-який спортсмен, повинна показати програму до кінця, з настроєм, що я і намагалась зробити. Все сподобалось, окрім стрибкової частини», — цитує Хниченкову Національний олімпійський комітет у Facebook.

Нагадаємо, медальний залік Олімпіади-2018 за результатами змагань 20 лютого очолює збірна Норвегії, яка має у своєму кошику 11 золотих нагород, 10 срібних та 8 бронзових. У Німеччини, яка зараз опустилася на другу сходинку, також 11 золотих медалей, однак 7 срібних та 5 бронзових. На третьому місці у медальному заліку зимових Олімпійських ігор збірна Канади, яка виборола 8 головних нагород.