Біатлон на Олімпіаді: білоруски виграли «золото», українська збірна прийшла одинадцятою (ФОТО)

22 лют 2018, 16:16

Українська збірна з біатлону зайняла лише 11 місце в естафеті 4×6 км на Олімпіаді в Пхьончхані.

.

Спортсменки Ірина Варвинець, Юлія Джима, Віта Семеренко й Анастасія Меркушина відстали від лідерана на 1 хв. 41,4 сек.

Перемогу здобула збірна Білорусі. На другому місці опинилися шведки, а на третьому — збірна Франції. Загалом в естафеті брали участь 18 команд.

Нагадаємо, що на сочинській Олімпіаді 2014 року українська збірна здобула першість у цьому виді спорту.

Скріншот із сайту "Главком"

Українська збірна зайняла 11-е місце Фото: Укрінформ

Білоруська збірна одержала першість у біатлоні Фото: Reuters

Між тим, сьогодні у змаганнях із шорт-треку перемогла спортсменка з Нідерландів.

Переможницею в суперкомбінації стала швейцарка Мішель Гізін. У фіналі з хокею перемогли американки.

Також сьогодні відбувся фінал змагань з біг-ейру серед сноубордистів. Олімпійське «золото» завоювала представниця Австрії Анна Гассер.