Новини

Олімпіада-2018: розклад змагань 23 лютого та перше російське «золото» (ФОТО, ВІДЕО)

23 лют 2018, 08:33

У південнокорейському Пхьончхані на Олімпіаді-2018 сьогодні, 23 лютого, розіграють всього чотири комплекти медалей. Українські спортсмени візьмуть участь у змаганнях з біатлону: вони спробують завоювати нагороду в естафеті 4 по 7,5 км. Про це повідомляє НОК України в Facebook (Фейсбук).

.

Також сьогодні відбудеться матч за «бронзу» в керлінгу у чоловіків та півфінальні поєдинки олімпійського хокейного турніру.

Розклад сьогоднішніх змагань на Олімпіаді-2018 виглядає так:

Фігурне катання:

• 3.00 — жінки. Одиночне катання. Довільна програма, фінал.

Фрістайл:

• 4.30 — жінки. Скі-крос, кваліфікація;
  • 6.15 — жінки. Скі-крос, фінал.

Керлінг:

• 8.35 — чоловіки, матч за 3-е місце. Швеція / Швейцарія — Канада / США;
  • 13.05 — жінки, перший півфінал. Південна Корея — Японія;
  • 13.05 — жінки. Другий півфінал. Швеція — Британія.

Хокей:

• 9.40 — чоловіки. Перший півфінал. Чехія — Олімпійські атлети з Росії (ОАР);
  • 14.10 — чоловіки. Другий півфінал. Канада — Німеччина.

Ковзанярський спорт:

• 12.00 — чоловіки. 1000 м., Фінал.

Біатлон:

• 13.15 — чоловіки. Естафета, 4 на 7.5 км, фінал.

А перше «золото» для Росії завоювала в жіночому одиночному катанні фігуристка Аліна Загитова. За сумою короткої та довільної програм вона заробила 239,57 бала.

Друге місце також дісталося олімпійської спортсменці з РФ — Євгенії Медведєвій, у неї 238,26 бала.

«Бронзу» в жіночому одиночному катанні завоювала канадка Кейтлін Осмонд — 231,02 бала.

Нагадаємо, за підсумками змагань 22 лютого лідером медального заліку продовжує залишатися Норвегія, спортсмени якої вже вибороли 13 золотих медалей, 12 срібних та 10 бронзових. На другому місці Німеччина також з 13-ма головними нагородами Олімпіади-2018. Німецькі олімпійці вибороли сім срібних нагород та п’ять бронзових. Третє місце у канадських олімпійців, в медальному заліку котрих вже дев’ять золотих медалей.

Джерело: Ракурс