Олімпіада-2018. Фото: olympic.org

Олімпіада-2018: медальний залік, черговий допінг-скандал та найкращі фото дня (ТАБЛИЦЯ, ФОТО)

23 лют 2018, 17:25

Лідером зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані залишається Норвегія з 13 золотими, 13 срібними та 10 бронзовими медалями. На другому місці Німеччина, спортсмени якої здобули 13 золотих, 7 срібних та 5 бронзових нагород. Трійку кращих замикає Канада з 10 золотими, 8 срібними та 9 бронзовими медалями. Українські біатлоністи сьогодні медалей не здобули, отож в Україна у медальному заліку має лише одну нагороду.

.

Таблиця: 24 канал

Спортсменка з Росії погоріла на допінгу. На позитивному результаті проби впіймали бобслеїстку Надію Сергєєву, яка на Олімпіаді-2018 представляє команду атлетів із Росії.

Також стало відомо, що Міжнародний олімпійський комітет планує нагородити спортсменів з Норвегії «бронзою», яку відібрали в російських керлінгістів через допінг-скандал.

На сьогоднішніх змаганнях збірну України з біатлону представляли Артем Прима, Сергій Семьонов, Володимир Сємаков та Дмитро Підручний. Прима та Семьонов подолали дистанцію без промахів, а от Сємаков і Підручний отримали штрафні кола. Тож українці посіли дев’яте місце й потрапили в ТОП-10.

У фігурному катанні серед жінок «золото» здобула Аліна Загитова, яка представляє ОАР. На другому місці фінішувала росіянка Євгенія Медведєва, а на третьому — представниця Канади Кейтлін Осмонд.

У фрістайлі золота та срібна медалі дісталися спортсменкам з Канади Келсі Серва та Бріттані Фелан, а «бронзу» здобула Фанні Сміт зі Швейцарії.

У змаганнях з ковзанярського спорту на 1 тис. м серед чоловіків переміг Кьєлд Найс з Нідерландів, на другому місці Гавард Лорентс з Норвегії, на третьому Таї Юн Кім з Південної Кореї.

У чоловічому біатлоні 4×7.5 км перемогла Швеція. На другому місці фінішувала Норвегія, бронзові нагороди отримали німці.

Нагадаємо, на Олімпіаді у Пхьончхані завершилася заключна чоловіча естафета з біатлону. До трійки призерів увійшли представники Швеції, Норвегії та Німеччини.