Новини

Підсумки Олімпіади: Норвегія — абсолютний лідер командного заліку, Україна — на 21 місці (ФОТО)

25 лют 2018, 12:03

На зимовій Олімпіаді-2018 у Пхьончхані вже завершилися змагання, а о 13.00 розпочнеться церемонія закриття Олімпійських ігор. У загальному медальному заліку абсолютним лідером цьогорічних змагань із зимових видів спорту стала Норвегія, атлети якої вибороли 39 медалей (по 14 золотих та срібних нагород і 11 бронзових). Друге місце посіла олімпійська збірна Німеччини, яка також має 14 головних нагород, 10 срібних та 7 бронзових. На третьому місці — Канада з 11-ма золотими медалями. США посідають четверте місце командного заліку, а Україна — 21.

.

Останню золоту медаль для команди Норвегії сьогодні виборола лижниця Маріт Бйорген, яка перемогла в мас-старті. Ці змагання завершили спортивну програму змагань Олімпіади-2018.

Норвежці побили рекорд США за кількістю нагород на зимових Олімпіадах. У Ванкувері-2010 у американців було 37 медалей, а у збірної Норвегії зараз 39 нагород.

Також сьогодні виконком Міжнародного олімпійського комітету вирішив залишити у силі відсторонення Олімпійського комітету Росії. Це означає, що російські спортсмени не зможуть пройти на церемонії закриття Олімпіади-2018 під національним прапором.

Нести прапор України на церемонії буде Олександр Абраменко — олімпійський чемпіон з фристалу. Його нагорода — єдина в активі збірної України. Зауважимо, що американське видання New York Times розмістило дивовижну світлину з зображенням «польоту» українського спортсмена під час змагань з фристайлу на Олімпіаді.

У день закриття зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані пригадаймо найяскравіші моменти змагань — від неймовірних стрибків та «польотів» спортсменів до падінь та невдач.

Джерело: Ракурс