Новини
Григорій Вовчинський. Фото: Новини Черкас

Паралімпіада-2018: українці здобули «срібло» та «бронзу» у лижних гонках (ФОТО)

17 бер 2018, 08:24

На Паралімпіаді в Пхьончхані представники України здобули срібну та бронзову медалі. Про це 17 березня повідомив Національний комітет спорту інвалідів України на власній сторінці у Facebook.

.

У лижних гонках на відстані 10 км серед спортсменів у категорії «стоячи» срібну медаль виборов Григорій Вовчинський. До «золота» йому не вистачило 8,7 сек.

Бронзову медаль до медального заліку України додав Максим Яровий, який змагався у лижних гонках на відстані 7,5 км у категорії «сидячи».

Українці Тарас Радь та Ігор Рептюх посіли четверті місця.

Таким чином наразі в активі української збірної 21 медаль: шість золотих, сім срібних та вісім бронзових нагород.

Нагадаємо, 16 березня на Паралімпіаді-2018 українські спортсмени брали участь у змаганнях з біатлону, слалому та сноубордингу. На змаганнях з біатлону паралімпійці здобули три медалі — одну золоту та дві срібних, завдяки чому Україна піднялася на один щабель у загальному медальному заліку Паралімпіади-2018.

Лідером медального заліку залишаються США, у яких 30 нагород, зокрема 11 золотих, 12 срібних та 7 бронзових. Друге місце посідають російські спортсмени, які вибороли 20 медалей, а третє — збірна Німеччини з 15 медалями (6 золотих, 7 срібних та 2 бронзові).

Зауважимо, що українські паралімпійці завоювали 19 нагород — 6 золотих, 6 срібних та 7 бронзових медалей.

Джерело: Ракурс