Новини

«Ліверпуль» і «Барселона» розгромили суперників у перших матчах ¼ фіналу Ліги чемпіонів (ВІДЕО, ФОТО)

4 кві 2018, 23:49

Англійський «Ліверпуль» та іспанська «Барселона» розбили відповідно англійський «Манчестер Сіті» з рахунком 3:0 та італійську «Рому» з рахунком 4:1 у домашніх матчах ¼ фіналу Ліги чемпіонів УЕФА сезону-2017/18 років.

.

«Ліверпуль» вдома забив тричі вже у першому таймі. Відзначилися Салах на 12 хвилині, Окслейд-Чемберлен на 21 хвилині і Мане на 31 хвилині. Матч так і закінчився з рахунком 3:0, що дозволяє команді Юргена Клоппа претендувати на вихід у півфінал Ліги чемпіонів.

Центральний захисник "Манчестер Сіті" Ніколас Отаменді

«Барселона» відкрила рахунок проти «Роми» завдяки автоголу від Де Россі на 35 хвилині. Манолас на 55 хвилині вдруге відзначився автоголом у матчі. Піке на 59 хвилині втретє вразив ворота «Роми», а Суарес на 87 хвилині відзначився четвертим голом іспанців в матчі. Гол престижу в італійській команді вдалося забити на 80 хвилині Джеко, але їхні шанси на перемогу за сумою двох матчів мінімальні.

"Барселона" радіє перемозі

У вівторок, 3 квітня, відбулися перші два чвертьфінальних матчі Ліги чемпіонів. «Севілья» вдома програла «Баварії» 1:2, а «Ювентус» поступився мадридському «Реалу» 0:3.

Матчі-відповіді будуть зіграні 10−11 квітня.